Jei nori, kad tau patinkanti moteris dažniau su tavimi nueitų į pasimatymą ir mažiau atsikalbinėtų perskaityk šį straipsnį.

Atskleisiu tau kelis paprastus principus, kaip kviesti moterį į pasimatymą, kad ji lengvai sutiktų ir paskutinę minutę neatšauktų jūsų susitikimo, dėl nepaaiškinamų priežasčių…

Perskaitęs iki galo sužinosi apie tris moterų tipus ir kodėl vienos moterys lengvai sutinka susitikti, o kitas tenka ilgai ir nuobodžiai įkalbinėti ir ką daryti, kad viskas nesibaigtu pirmu pasimatymu.

Ir būtent šiam straipsniui, įdėjau trumpą ištrauką iš filmo „Turistas“, kuriame aiškiai parodoma, kokio pakvietimo nori moterys.

Tu gali numoti ranka ir skeptiškai tarti „tai tik filmas“ ir toliau gauti moterų atsisakymus susitikti arba gali tai pritaikyti savo gyvenime ir turėti daugiau pasimatymų.

Ar kada pagalvojai, kodėl vieni vyrai yra sėkmingesni su moterimis, nei kiti?

Tikriausiai esi girdėjęs, kad moterims patinka užtikrinti, pasitikintys, žinantys ko nori vyrai, kurie neklausia moters „ką nori veikti“ arba „kur norėtum nueiti“.

Įsivaizduok, kad dauguma vyrų nori palikti moterims įspūdį ir stengiasi nesuklysti. O tu nesistengi patikti moterims, tu tiesiog žinai ko nori ir suteiki galimybę moteriai pabūti kartu.

Pirmiausia peržiūrėk šią trumpą ištrauką iš filmo „Turistas“

Žiūrėdamas šį video pastebėk, kaip tu kvieti susitikti merginą.

Tokiame trumpame kvietime „einu vakarieniauti, kviečiu ir jus.“  yra užkoduotos pagrindinės patrauklaus vyro savybės.

Frazė „einu vakarieniauti“ parodo, kad vyras yra nepriklausomas ir žino ko nori ir kur eina. Kaip tu elgiesi mažuose dalykuose, taip elgiesi ir dideliuose.

Vyras man skundėsi, kad jo žmona galbūt turi meilužį. Jis stengėsi dėl jos, aprūpino ją finansiškai 100%. Bet jis buvo priklausomas nuo jos. Kai jis siūlydavo eiti pasivaikščioti, ji atsisakydavo ir jis pats neidavo. Darydavo tik tai, ką žmona norėdavo. Vyras be stuburo, be savo poreikių ir be krypties.

Vyras neklausia ar norėtum kartu, nes tai nekvietimas, o noras išsiaiškinti moters nuomonę.

Nesvarbu ar mergina norėtų kartu susitikti ar ne, jei tu nori, tavo darbas jai pasiūlyti be klausimo.

[su_list icon=“icon: arrow-circle-right“ icon_color=“#47e206″]

  • Kviečiu tave atsigerti arbatos, kavos, ledų.
  • Noriu su tavimi susitikti, kada tu laisva?
  • Eisiu į miestą, kviečiu prisijungti prie manęs.

[/su_list]

3 moterų tipai, kurie eina į pasimatymus.

[su_list icon=“icon: bullhorn“ icon_color=“#e21b06″]

  • Pirmas moterų tipas, tai moterys, kurioms tu patikai iš pirmo žvilgsnio. Tai nėra stipri trauka, bet jos jaučią simpatiją tau ir lengvai sutinka susitikti, bei praleisti laiką kartu. Su tokiomis moterimis būną lengva bendrauti ir atrodo viskas vyksta savaime.
  • Antram moterų tipui tu pasirodei vidutiniškas, bet ji nusprendė duoti tau šansą. Šis moterų tipas mėgsta atidėlioti pasimatymą ir tiki, kad tu ją nustebinsi ir išnaudosi savo galimybę. Šios moterys kaip neapsisprendę pirkėjai prie duonos skyriaus. Žino, kad reikia duonos, bet dar neapsisprendė kokios.
  • Trečias moterų tipas, kuriam dauguma vyrų sugaišta daugiausia laiko, nes mano, kad tai iššūkis, tai moterys, kurioms tu nepatikai, bet tavo vyriškas EGO nori ją suvilioti. Su tokio tipo moterimis būna sunku susitikti, bendravimas šaltas, o tavo pastangos neduoda jokių rezultatų.

[/su_list]

Jei tu esi naujokas šiame puslapyje ir nori daugiau sužinoti apie pažintis ir moteris, peržiūrėk  nemokamą video apie pažintis ir pasimatymus paspaudęs čia…

Jei tau yra buvę tokių situacijų, kai po pirmo pasimatymo mergina pradeda tave ignoruoti ir nebenori susitikti tai yra ženklas, kad darai kažką ne taip, arba esi susitikęs su netinkama mergina.

Kad po pirmo pasimatymo mergina visada norėtų susitikti antrą kartą, peržiūrėk vertingus mokymus:

Kaip surengti ypatingą pasimatymą neišleidžiant kalnus pinigų ir paliekant moteriai įspūdį visam gyvenimui, kad ji norėtu susitikti antrą ir trečią kartą, netgi jeigu yra buvę, kad moterys tave ignoruoja ir atstumia po pirmos pažinties.

P.S. Daugiau apie tai, kaip turėti sėkmingus pasimatymus rasi paspaudęs čia…