Dažnas vyras apie techniką, mašinas ir kompiuterius gali kalbėti ir kalbėti. Žino visas markes, supranta kaip veikia variklis ir gali pats išspręsti mažus gedimus. Nekalbu apie tai, kad daugelis vyrų mašinomis rūpinasi labiau nei savimi ar savo santykiais.

Sugedo mašina, nuvežei į servisą ir sutvarkė. Kai atsiranda problemos su moterimis, kyla baimės, moterys tavimi nesidomi, nėra autoserviso vyrams.

3 priežastys, kodėl apie mašinas žinai daugiau, nei apie moteris ir santykius tau atskleis, kaip tu gali pritraukti tinkamas moteris į savo gyvenimą.

1 – Priežastis. Tau įdomu suprasti, kaip veikia automobilis, kompiuteris ar kita technika.

Tu giliniesi į tai, žiūri video. Galbūt apie mašinas išmokai iš tėvo. Kuo labiau supranti kaip viskas veikia, tuo įdomiau pasidaro.

Kai nesigilini į moteris, nežinai ko jos nori ir kaip su jomis elgtis, atsiranda santykių ir pažinčių problemos. Todėl geras verslininkas, savo srities ekspertas, automechanikas gali turėti problemų, nes nesigilina į moteris ir save.

2 – Priežastis. Tu nebijai susimauti tvarkydamas automobilį ar kompiuterį, nes žinai, kad viską galėsi pataisyti arba grąžinti kaip buvo.

Tu nebijai, kad į tave atsitrenks kitas automobilis, nes turi jau patirties.

Ar tu tiki, kad su moterimi tau turi pavykti iš pirmo karto? Didžioji dalis vyrų tuo tiki ir tai sukelia baimę suklysti. Todėl sunku pradėti naujas pažintis ir vystyti santykius su atsipalaidavimu. Dažnai bijome negatyvios reakcijos iš moters, nors gyvenime to nėra buvę…

3 – Priežastis. Tu nelaikai nuoskaudų ar nepasitenkinimo savo BMW.

Tu nekaltini savo automobilio dėl nieko.  Tu nesistengi įtikti savo automobiliui.
Ar tu pastebėjai, kad dažnai pyksti ant savęs, kad nepriėjai prie patikusios merginos arba pyksti ant merginos, kai ji nebenori susitikti? Ar esi pagalvoję, kad nepatiksi merginai, kad esi jai per prastas? Tai tik mintys, kurios tave kontroliuoja.

Kiekvienas vyras gali natūraliai traukti moteris ir tam tereikia žinoti vos kelis principus, kaip tapti natūraliai patraukliu vyru moterims.

Kaip tapti natūraliai patraukliu vyru moterims sužinok paspaudęs čia…