Jei nori traukti moteris natūraliai, be jokių technikų ar metodų, tai gali būti pats svarbiausias laiškas tavo gyvenime.

Moteriai grožis ir patrauklumas yra duodamas iš gamtos natūraliai, kaip priemonė pritraukti tinkamą partnerį vaikams gimdyti.

Moters susidomėjimas tavimi didėja palaipsniui ir tavo, kaip vyro patrauklumas auga arba krenta bendraujant. Tai užkoduota genuose, kaip apsauga nuo netinkamų vyrų dėl per greito suartėjimo.

Žinoma, alkoholis ir tam tikra atmosfera gali sumažinti jos reikalavimui per pus, bet pagrindiniai principai kodėl vieni vyrai traukia moteris, o kiti atstumia nesikeičia.

Ir visiškai nesvarbu kiek tu pinigų turi ar su kokia mašiną važinėji, šie principai padės tapti patrauklesniu vyru moteris.

1. Psichologinis stabilumas – tvirto, pasitikinčio ir patrauklaus vyro požymis.

Vyras, kuris sugeba valdyti savo emocijas, niekada nebus priklausomas nuo moterų, bus laisvas ir ta laisvė traukia moteris magnetas. Būtent vyras prarasdamas emocinę laisvę santykiuose, praranda ir moterį.

Ar tau yra buvę akimirkų, kai jauti baimę, nepasitikėjimą savimi, dvejojimą ar gėda?

Šiais momentais išlavintas emocijų valdymas greitai pašalina kliūtis. Moteris nori šalia savęs matyti emociškai tvirtesni vyrą, kuris gali susitvarkyti su iššūkiais ir nemaloniomis situacijomis į kurias papuola. Todėl dažnai moteris gali tau užduoti nejaukius klausimus.

2. Socialiniai įgūdžiai daug svarbiau nei tavo piniginė, automobilis ar išvaizda.

Studentas su išlavintais socialiniais įgūdžiais gali turėti didesnį pasisekimą tarp moterų, nei išsilavinęs ir pasiturintis vyras. Su vienu vyru bus linksma ir įdomu, o kitas spinduliuos susikaustymą ir baimę suklysti.

Ar tau yra buvę akimirkų, kai norėjai kuo greičiau baigti neįdomų pokalbį?

Kaip tu manai, ar moterims irgi būną tokių akimirkų su vyrais?

Dažnai tau gali atrodyti, kad nežinai arba neturi ką pasakyti moteriai, kad ją sudomintum, todėl siūlau peržiūrėti video mokymus Paslaptys, kaip tapti natūraliai patraukliu vyrų moterims, be jokių vienadienių manipuliacijų ir technikų, kad jos negalėtų tau atsispirti.paspaudus čia.

3. Turėdamas tikslus, viziją ir planą kaip juos pasieksi, moters akyse tavo patrauklumas didėja kartais.

Ir tau net nebūtina apie tai kalbėti, nes tai atsispindi tavo kalboje, eisenoje ir bendravime.

Dažnas užsisėdėjimas komforto zonoje arba atidėliojimas ne tik, kad mažina tavo energingumą, bet ir patrauklumą moterims.

Žinodamas ko tiksliai nori ir to siekdamas, tu stiprini savo energiją, didini pasitikėjimą savimi ir natūralų patrauklumą moterims. Įgauti daugiau atsakomybės ir neleidi kitiems tavęs menkinti.

Tavo potencialas traukia moteris taip natūraliai, kaip moters išvaizda ir moteriškumas tave. Tam, kad pasiektum savo tikslus turėsi būti aktyvus ir nuolat besimokantis. Taip pat teks patirti iššūkių.

4. Fizinis kūnas yra tavo savijautos ir gyvenimo stiliaus atspindys.

Minimalus fizinis aktyvumas yra būtinas ir daug svarbesnis nei tavo stilius. Vyrui, kuris turi bent minimaliai ištreniruotą kūną, tinka bet kokie rūbai.

Vis dėl to, sporto ir sveikos mitybos esmė tavo energingumo didinimas. Energingumas yra gyvybinė energija kuri traukia moteris. Nėra jokios prasmės turėti didelius raumenis ir būti nuolat išsekusiu.

Fizinis aktyvumas didinantis jėgą turi įtakos testosterono didėjimui, kuris bendrai kelią energijos lygi, didina pasitikėjimą savimi ir patrauklumą moterims.

5. Patrauklus vyras puikiai išmano sekso žaidimus.

Pasitikėjimas sekse daro milžinišką įtaką bendraujant, flirtuojant ir traukiant moteris. Mokėdamas patenkinti moterį viduje jauti galią, užtikrintumą ir vidinę ramybę, nes jauti, kad jai neteks nusivilti ir ji niekada nepamirš nakties su tavimi.

Seksualumas ir laisvumas sekse yra aukščiausia patrauklumo viršūnė. Turėdamas pasitikėjimą lovoje, moterims nesąmoningai spinduliuosi patrauklumą ir norą tave suvilioti.

Kad taptum geru meilužiu, užtenka žinoti vos kelis principus, kuriuos rasi paspaudęs čia…

Svarbiausia suvokti, kad geriausius rezultatus pasiekti tada, kai viską apjungsi į bendrą visumą. Mašina be ratų nevažiuos, kaip ir medis be vandens neaugs. Reikalinga visuma, todėl gali peržiūrėti visus mano mokymus vienoje vietoje paspaudęs čia…

Nes būtent visų mokymų pakete tu rasi visumą, kuri padės tau tapti daug patrauklesniu vyru moterims paprastai ir lengvai.

Visų mokymų paketą rasi paspaudęs čia..